מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

המקצועיות שלנו, השקט שלך

  מאבטחים אישיים

  מיומנים, מקצועיים ומוכנים למשימה: הכירו את מאבטחי האישים

  המונח מאבטח אישים מזוהה בדרך כלל עם פוליטיקאים, עובדי ציבור בכירים או ידוענים. אבל בשנים האחרונות יותר ויותר נכנסו לשוק, והתחרות בענף הפכה את מאבטחי האישים לנגישים וזולים, ולא לפריבילגיה השמורה לאליטה בלבד.

  אנשים רבים מגיעים למצב שבו הם זקוקים לאבטחה אישית. זה יכול להיות עקב השתתפות במשפט פלילי מתנהל שחושף אותם לסכנה, עקב איומים על חייהם מסיבה כלשהי, הצלחה כלכלית שמושכת לא מעט אויבים או פשוט מעמד מסוים שחושף אותם לאיומים.

  למזלם של אותם אנשים, מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות הטובות בעולם בתחום האבטחה. למעשה, מאבטחי אישים מישראל נמצאים ברחבי העולם ומאבטחים את האנשים המצליחים, המפורסמים והעשירים ביותר. האבטחה הישראלית האיכותית היא כמובן לא במקרה. מאבטחים אישיים הם בדרך כלל יוצאי יחידות מיוחדות, קצינים בכירים במילואים, בעלי ניסיון מבצעי עשיר.

  מאבטח אישים לא חייב כמובן להיות יוצא צבא. אמנם, הניסיון הצבאי בשטח מקנה יתרון שקשה להתחרות בו. עם זאת, קיימים לא מעט קורסי הכשרה לאבטחת אישים שמשלימים את הפער עבור אנשים שמתעניינים במקצוע, ולא מגיעים עם הרבה ניסיון קודם, או עם ניסיון פחות מקצועי.

  יתרה מכך, ניסיון העבר מלמד שדווקא אלו שעברו את קורסי ההכשרה, בין אם הגיעו אם ניסיון או לא, מיומנים יותר במשימת אבטחת האישים. למעשה, קורס הכשרה מקצועי מעניק לבוגריו תעודת הסמכה רשמית ובמקרים מסוימים גם דיפלומה של מאבטח אישים מוסמך בינלאומי הכבילה גם מחוץ לישראל.

  מאבטחים אישיים שעוברים קורס הכשרה מוסמכים בנשק אזרחי, נהלי בטיחות ואמנויות לחימה, ולמעשה לומדים כיצד להתאים את הידע הצבאי שלהם (אם יש להם כזה) לעולם האבטחה האזרחי. אך בכל מקרה, עם ניסיון צבאי או בלעדיו, על מאבטח האישים אחריות כבדה מאוד על כתפיו.

  מאבטח אישים צריך להיות דרוך בכל עת. אז נכון, החיים הם לא סרט קולנוע, ואיום לא נמצא שם בכל רגע. אבל זו אחריותו של המאבטח להתנהל כאילו האיום נמצא שם תמיד, ולהיות מוכן אליו בכל עת. כאן ברעם ביטחון אנחנו מבינים זאת יותר מכולם. עם עובדים בעלי רקע צבאי מפואר, ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום האבטחה והבנה עמוקה של אתגרי הביטחון בישראל, אנחנו מספקים ללקוחותינו אבטחה איכותית לכל מטרה.

  המאבטחים שלנו מיומנים, מקצועיים ומוכנים למשימה. מחפשים אבטחת אישים? כדי לזכות באבטחה האיכותית ביותר בשוק.

  בין לקוחותינו

  ממליצים עלינו

  מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

  המקצועיות שלנו, השקט שלך

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים