מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

המקצועיות שלנו, השקט שלך

  מאבטחים אישיים

  מיומנים, מקצועיים ומוכנים למשימה: הכירו את מאבטחי האישים

  המונח מאבטח אישים מזוהה בדרך כלל עם פוליטיקאים, עובדי ציבור בכירים או ידוענים. אבל בשנים האחרונות יותר ויותר נכנסו לשוק, והתחרות בענף הפכה את מאבטחי האישים לנגישים וזולים, ולא לפריבילגיה השמורה לאליטה בלבד.

  אנשים רבים מגיעים למצב שבו הם זקוקים לאבטחה אישית. זה יכול להיות עקב השתתפות במשפט פלילי מתנהל שחושף אותם לסכנה, עקב איומים על חייהם מסיבה כלשהי, הצלחה כלכלית שמושכת לא מעט אויבים או פשוט מעמד מסוים שחושף אותם לאיומים.

  למזלם של אותם אנשים, מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות הטובות בעולם בתחום האבטחה. למעשה, מאבטחי אישים מישראל נמצאים ברחבי העולם ומאבטחים את האנשים המצליחים, המפורסמים והעשירים ביותר. האבטחה הישראלית האיכותית היא כמובן לא במקרה. מאבטחים אישיים הם בדרך כלל יוצאי יחידות מיוחדות, קצינים בכירים במילואים, בעלי ניסיון מבצעי עשיר.

  מאבטח אישים לא חייב כמובן להיות יוצא צבא. אמנם, הניסיון הצבאי בשטח מקנה יתרון שקשה להתחרות בו. עם זאת, קיימים לא מעט קורסי הכשרה לאבטחת אישים שמשלימים את הפער עבור אנשים שמתעניינים במקצוע, ולא מגיעים עם הרבה ניסיון קודם, או עם ניסיון פחות מקצועי.

  יתרה מכך, ניסיון העבר מלמד שדווקא אלו שעברו את קורסי ההכשרה, בין אם הגיעו אם ניסיון או לא, מיומנים יותר במשימת אבטחת האישים. למעשה, קורס הכשרה מקצועי מעניק לבוגריו תעודת הסמכה רשמית ובמקרים מסוימים גם דיפלומה של מאבטח אישים מוסמך בינלאומי הכבילה גם מחוץ לישראל.

  מאבטחים אישיים שעוברים קורס הכשרה מוסמכים בנשק אזרחי, נהלי בטיחות ואמנויות לחימה, ולמעשה לומדים כיצד להתאים את הידע הצבאי שלהם (אם יש להם כזה) לעולם האבטחה האזרחי. אך בכל מקרה, עם ניסיון צבאי או בלעדיו, על מאבטח האישים אחריות כבדה מאוד על כתפיו.

  מאבטח אישים צריך להיות דרוך בכל עת. אז נכון, החיים הם לא סרט קולנוע, ואיום לא נמצא שם בכל רגע. אבל זו אחריותו של המאבטח להתנהל כאילו האיום נמצא שם תמיד, ולהיות מוכן אליו בכל עת. כאן ברעם ביטחון אנחנו מבינים זאת יותר מכולם. עם עובדים בעלי רקע צבאי מפואר, ניסיון של יותר משלושה עשורים בתחום האבטחה והבנה עמוקה של אתגרי הביטחון בישראל, אנחנו מספקים ללקוחותינו אבטחה איכותית לכל מטרה.

  המאבטחים שלנו מיומנים, מקצועיים ומוכנים למשימה. מחפשים אבטחת אישים? כדי לזכות באבטחה האיכותית ביותר בשוק.

  בין לקוחותינו

  ממליצים עלינו

  פידבק חיובי על יוסי פקיד הלובי במגדל 2, הוא תמיד חיובי, שואל לשלומי, מסייע תמיד בפתרון בעיות והוא יכול להוות דוגמה כיצד צריך להתנהל! יישר כוח!

  יוסי סרנגה השומר מבצע את עבודתו בצורה נעימה, מקצועית ומאירת פנים. אין ספק שמגיעה לו יותר ממילה טובה על הדרך שבה פועל במסגרת תפקידו.

  אני רוצה לשבח את אלי ויבגי במשמרת ערב, הם פשוט צוות מדהים. עונים מהר לכל בקשה לעזרה ויותר מכל עושים הכל מהלב!

  אלי מנהל המשמרת הסביר לנו על דברים שחשוב שנשים לב בתור דיירים חדשים במגדל. שירות ברמה גובהה מאוד.

  טליה המהממת במגדל 2 נותנת שירות פשוט מדהים! לא נתקלתי הרבה זמן במישהי כזו והיא פשוט ברכה למקום. בבקשה אל תתנו לה ללכת לשום מקום אחר.

  יותר מכמה מילים טובות בקשר לטליה המהממת שבאמת תמיד נמצאת פה במגדל שלנו כדי לעזור בכל דבר. חשוב לציין שהיא גם נותנת את השירות היעיל ביותר עם חיוך. לא מובן מאליו.

  אני מרוצה מחן פקידת הלובי. כל הזמן מחייכת, נחמדה וסימפתית. נחמד לבוא

  amazing service by the duty manager Eli, we feel like home . every time we enter the building.

  אלמוג ומתן פקידי הלובי המקסימים והמקצועיים תמיד אדיבים ושירותיים והכל עם אכפתיות ורצינות שיא. תודה !

  חברת רעם בטחון מספקת שירותי אבטחה בקיבוץ נצר סירני החל משנת 2012. חברת רעם עומדת בסטנדרטים הגבוהים שאנו דורשים בקיבוץ בהצלחה ולשביעות רצוננו תוך שמירה על מקצועיות ורמת שירות גבוהה.

  מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

  המקצועיות שלנו, השקט שלך

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים
   דילוג לתוכן