מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

המקצועיות שלנו, השקט שלך

  חברת שמירה ירושלים

  מאבטחים את ירושלים – היום יותר מתמיד

  בשנים האחרונות ירושלים חווה עלייה עצומה בצורך באבטחה. גל הטרור, שבמסגרתו בכל שבוע ניסיון פיגוע דקירה מתרחש בבירה, יחד עם העלייה בפשיעה בעיר, וכמובן, ריבוי ההפגנות, התיירים, התרבויות, כל אלו הופכים את ירושלים למה שהיא – עיר מרתקת, ובעלת פוטנציאל לא קטן לסכנה. חברות אבטחה בירושלים עושות בשנים האחרונות את מה שמשטרת ישראל לא תמיד מצליחה לעשות לבד – להגן על האזרחים.

  למעשה, כשמדברים על חברת שמירה ירושלים היא היעד המרכזי ביותר בשוק חברות האבטחה הפרטיות. כאמור, צרכי הביטחון ההולכים וגוברים בעיר יצרו בעצמם את את המצב שבו המשטרה קורסת תחת הנטל. כך, יותר ויותר חברות שמירה בירושלים נושאות בעצמן בנטל האבטחה, ועושות זאת בהצלחה לא קטנה.

  עומדות בפני לא מעט אתגרים. ראשית כמובן, האתגר הביטחוני. כולנו מבינים את המורכבות הביטחונית בבירה, שדורשת אבטחה כבדה במקומות שאולי בערים אחרות לא ידרשו את אותה האבטחה. יתרה מכך, גם חברת שמירה בירושלים שנשכרת באופן פרטי על ידי חברה פרטית, צריכה לעבוד בסנכרון עם גופי הביטחון האחרים שבעיר – המשטרה, משמר הגבול וצה”ל. בסופו של דבר כולם שם לאותה המטרה, והסנכרון הזה הכרחי כדי להבטיח מעטפת הגנה מיטבית.

  אולם, מלבד האתגר הביטחוני, ירושלים, כמו כל עיר גדולה, סובלת מפשיעה, איומים פלילים וגם אלימות. החל מאירועי ספורט, דרך מרכזי בילוי ועד בתי ספר, אבטחה נמצאת בכל מקום, ויש לה פנים רבות. אז איך מאבטחים אזור כל כך מורכב? ובכן, הדבר החשוב ביותר עבור אבטחה מוצלחת הוא ניסיון.

  בעולם הביטחון צריך הרבה יכולות של פיתוח אסטרטגיה, חשיבה יצירתית ומקצוענות גבוהה, אולם בסופו של דבר ניסיון הוא מה שמקנה לאיש הביטחון את היכולת להתמודד עם כל תרחיש בצורה הטובה ביותר וחשוב מכל – בקור רוח. רעם ביטחון היא אחת מחברות האבטחה הוותיקות והמוערכות בישראל. עם יותר משלושה עשורים של עבודה במגרש האזרחי, פיתחנו עשרות שיטות מוכחות לבניית מערכי אבטחה איכותיים.

  את רעם ביטחון הקימו קצינים יוצאי יחידות מיוחדות עם החזון ליישם את שיטות ההגנה המורכבות שלמדו בשירותם הצבאי, על העולם האזרחי. זאת מתוך הבנה שבישראל של היום, המלחמה נמצאת בלב העורף יותר מתמיד. מחפשים מערך אבטחה מוביל או ייעוץ ביטחוני? בהקדם, נשמח לעמוד לשירותכם.

  בין לקוחותינו

  ממליצים עלינו

  פידבק חיובי על יוסי פקיד הלובי במגדל 2, הוא תמיד חיובי, שואל לשלומי, מסייע תמיד בפתרון בעיות והוא יכול להוות דוגמה כיצד צריך להתנהל! יישר כוח!

  יוסי סרנגה השומר מבצע את עבודתו בצורה נעימה, מקצועית ומאירת פנים. אין ספק שמגיעה לו יותר ממילה טובה על הדרך שבה פועל במסגרת תפקידו.

  אני רוצה לשבח את אלי ויבגי במשמרת ערב, הם פשוט צוות מדהים. עונים מהר לכל בקשה לעזרה ויותר מכל עושים הכל מהלב!

  אלי מנהל המשמרת הסביר לנו על דברים שחשוב שנשים לב בתור דיירים חדשים במגדל. שירות ברמה גובהה מאוד.

  טליה המהממת במגדל 2 נותנת שירות פשוט מדהים! לא נתקלתי הרבה זמן במישהי כזו והיא פשוט ברכה למקום. בבקשה אל תתנו לה ללכת לשום מקום אחר.

  יותר מכמה מילים טובות בקשר לטליה המהממת שבאמת תמיד נמצאת פה במגדל שלנו כדי לעזור בכל דבר. חשוב לציין שהיא גם נותנת את השירות היעיל ביותר עם חיוך. לא מובן מאליו.

  אני מרוצה מחן פקידת הלובי. כל הזמן מחייכת, נחמדה וסימפתית. נחמד לבוא

  amazing service by the duty manager Eli, we feel like home . every time we enter the building.

  אלמוג ומתן פקידי הלובי המקסימים והמקצועיים תמיד אדיבים ושירותיים והכל עם אכפתיות ורצינות שיא. תודה !

  חברת רעם בטחון מספקת שירותי אבטחה בקיבוץ נצר סירני החל משנת 2012. חברת רעם עומדת בסטנדרטים הגבוהים שאנו דורשים בקיבוץ בהצלחה ולשביעות רצוננו תוך שמירה על מקצועיות ורמת שירות גבוהה.

  מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

  המקצועיות שלנו, השקט שלך

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים
   דילוג לתוכן