מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

המקצועיות שלנו, השקט שלך

  חברת ניקיון משרדים בירושלים

  כיצד בוחרים חברת ניקיון משרדים?

  סביבת עבודה נקייה והיגיינית היא הכרחית לתפקודו של משרד, כל משרד. עובדים שמרגישים בנוח בסביבת העבודה שלהם מבצעים אותה בצורה יעילה, מהירה ואפקטיבית יותר, ברצון טוב. לקוחות שמגיעים למשרד מבריק ומסודר מרגישים שהם הגיעו למקום מאורגן, מקצועי ואיכותי.

  חברות רבות כבר הבינו מזמן שכשמדובר בניקיון משרדים, כדאי להפקיד את המשימה בידיה של חברת ניקיון מקצועית. כתוצאה מכך, בערים שבהן יש מרכזי עסקים גדולים, כמו תל אביב, חיפה או ירושלים, ישנן עשרות חברות ניקיון, כולן מעידות על עצמן באיכות ובמחיר. אז איך בוחרים בירושלים או בתל אביב? ובכן, יש כמה וכמה פרמטרים שיכולים לצמצם את הבחירה.

  ראשית – הכירו את העובדים. האם הם עברו הכשרה מקצועית בניקיון? האם כולם עובדים לפי אותם סטנדרטים? וחשוב לא פחות, מה תנאי ההעסקה שלהם? אתם רוצים שבמשרד שלכם יהיו עובדי ניקיון קבועים ומרוצים, שמועסקים בצורה הוגנת ובתנאים טובים. נסו לחשוב על עובד הניקיון שלכם כעובד בחברה לכל דבר, גם אם אתם לא מעסיקיו הישירים. הייתם רוצים שהוא ישתלב בסביבה בצורה טובה, ישמור על קביעות ויציבות מסוימת. תחלופה גבוהה של עובדי ניקיון היא לא יעילה ופוגמת במקצועיות של ניקיון המקום.

  שנית – חפשו המלצות על החברה. חברות רבות מספקות המלצות בעצמן, ואף יעודדו אתכם לשאול ולבדוק את הביקורות עליהן. עובדה זאת לבדה מחזקת את אמינותן של החברות, שלא מפחדות שיפשפשו בעברן. אם היא אינה מספקת המלצות, חפשו אותה בגוגל. אם כבר בהתחלה אתם מוצאים ביקורות לא טובות, כדאי שזה ידליק לכם נורה אדומה.

  שלישית – בדקו מה זמינות החברה. חברות רבות למשל, בוחרות להעסיק עובדי ניקיון במהלך הלילה, כך שלא יפריעו לעבודה במהלך היום. אחרות, זקוקות לשירותי ניקיון בהתרעה קצרה לפני אירועים גדולים או ישיבות חשובות. בכל מקרה, עדיף לכם להשתמש בשירותיה של חברה שיכולה לספק עבורכם עובדי ניקיון בכל זמן ובהתרעה הקצרה ביותר.

  רעם ביטחון היא חברת אבטחה וניקיון מהמובילות בישראל. ברעם ביטחון אנחנו מאמינים במקצועיות וחוויית שירות עבור כל לקוח, ולא מתפשרים על איכות העבודה. אם אתם מחפשים ניקיון משרדים בירושלים, או בכל מקום אחר, בהקדם.

  בין לקוחותינו

  ממליצים עלינו

  פידבק חיובי על יוסי פקיד הלובי במגדל 2, הוא תמיד חיובי, שואל לשלומי, מסייע תמיד בפתרון בעיות והוא יכול להוות דוגמה כיצד צריך להתנהל! יישר כוח!

  יוסי סרנגה השומר מבצע את עבודתו בצורה נעימה, מקצועית ומאירת פנים. אין ספק שמגיעה לו יותר ממילה טובה על הדרך שבה פועל במסגרת תפקידו.

  אני רוצה לשבח את אלי ויבגי במשמרת ערב, הם פשוט צוות מדהים. עונים מהר לכל בקשה לעזרה ויותר מכל עושים הכל מהלב!

  אלי מנהל המשמרת הסביר לנו על דברים שחשוב שנשים לב בתור דיירים חדשים במגדל. שירות ברמה גובהה מאוד.

  טליה המהממת במגדל 2 נותנת שירות פשוט מדהים! לא נתקלתי הרבה זמן במישהי כזו והיא פשוט ברכה למקום. בבקשה אל תתנו לה ללכת לשום מקום אחר.

  יותר מכמה מילים טובות בקשר לטליה המהממת שבאמת תמיד נמצאת פה במגדל שלנו כדי לעזור בכל דבר. חשוב לציין שהיא גם נותנת את השירות היעיל ביותר עם חיוך. לא מובן מאליו.

  אני מרוצה מחן פקידת הלובי. כל הזמן מחייכת, נחמדה וסימפתית. נחמד לבוא

  amazing service by the duty manager Eli, we feel like home . every time we enter the building.

  אלמוג ומתן פקידי הלובי המקסימים והמקצועיים תמיד אדיבים ושירותיים והכל עם אכפתיות ורצינות שיא. תודה !

  חברת רעם בטחון מספקת שירותי אבטחה בקיבוץ נצר סירני החל משנת 2012. חברת רעם עומדת בסטנדרטים הגבוהים שאנו דורשים בקיבוץ בהצלחה ולשביעות רצוננו תוך שמירה על מקצועיות ורמת שירות גבוהה.

  מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

  המקצועיות שלנו, השקט שלך

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים
   דילוג לתוכן