מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

המקצועיות שלנו, השקט שלך

  חברת אבטחת אישים

  “הסיירת” של ענף האבטחה

  אבטחת אישים היא אחד התחומים המורכבים ביותר בעולם האבטחה. לעומת אבטחה של מרכזים או מתחמים גדולים, שבה אנשי האבטחה נשארים במקום, לומדים אותו ואת הסכנות הצופנות בו ומרכיבים מערך הגנה יציב, כשמאבטחים אישים הסביבה משתנה כל הזמן והמטרה ברורה: להגן על אדם מסוים מפני איומים ממשיים שמופנים כלפיו.

  נהוג לחשוב שאבטחת אישים מופנית בעיקר כלפי בכירים בעלי תפקיד רשמי. ואולם, יש מקרים רבים שבהם אזרחים זקוקים לאבטחה פרטית שמספקת חברת אבטחת אישים, במיוחד בתחום המשפטי והפלילי. עדים בתיקים מורכבים, קורבנות למעשים פליליים או לאיומים, תובעים וכו’, לצערנו, לא מעט פעמים סכסוכים מגיעים לכדי חשש ממשי מפני פגיעה פיזית.

  נמצאת שם בראש ובראשונה כדי להעניק ללקוח ולבני משפחתו שקט נפשי. המאבטח ילווה את הלקוח לאן שילך, ויוודא את ביטחונו האישי בכל עת. אבטחת אישים משלבת מודיעין, אבטחה פיזית, ופעמים רבות מאבטחים חמושים. כל האמצעים האלה מתנקזים למטרת ההגנה האישית, אבל גם הסרת החשש.

  מיהו מאבטח האישים?

  מאבטחי האישים הם ה”סיירת” של ענף האבטחה. מדובר באנשים המיומנים ביותר, מרביתם יצאו מהיחידות המובחרות ביותר בצה”ל, שמוכשרים להתמודדות עם אויבים מסוכנים. הדרישות ממאבטח האישים הן גבוהות במיוחד, והוא נדרש במקצוענות, מחויבות למקצוע ורמת ביצוע גבוהה לעתים 24 שעות ביממה.

  מקצועיות היא כמובן התכונה החשובה והבולטת ביותר בקרב מאבטחים, וכשמדובר במאבטחי אישים, העובדה הזו אף מתחזקת. מאבטחי האישים הם אנשים שלוקחים את עבודתם ברצינות. הם מתחזקים את כושרם הפיזי, מוכשרים באמנויות לחימה, יודעים כיצד לנתח סיכונים ולקבל החלטות בשטח ואולי חשוב מכל – כיצד להתמודד עם מצבי לחץ.

  חברת אבטחת אישים מקצועית תדאג להעסיק בדרך כלל מאבטחים בעלי ניסיון והכשרה כדי לוודא את כשירותם לביצוע התפקיד המורכב. כאמור, מאבטחים רבים הגיעו מהעולם הצבאי והתמודדו בעבר עם לא מעט אתגרי ביטחון, אולם נדרשת התאמה מסוימת לעולם האזרחי, שבו האיומים שונים לחלוטין. במידה והניסיון מוטל בספק, מאבטחים יכולים לעבור גם קורס אבטחת אישים רשמי, שמקבלים בסופו תעודת הסמכה.

  זקוקים לאבטחת אישים? אין לכם ממה לחשוש. ברעם ביטחון אנחנו דואגים להעסיק את המאבטחים המיומנים בישראל, יוצאי יחידות מובחרות, בעלי יכולת מקצועית רבה ומסירות עצומה למקצוע. המאבטחים של רעם ביטחון מיומנים, רציניים ומוכשרים, והם נמצאים כאן כדי להגן עליכם. בהקדם לפרטים נוספים.

  בין לקוחותינו

  ממליצים עלינו

  פידבק חיובי על יוסי פקיד הלובי במגדל 2, הוא תמיד חיובי, שואל לשלומי, מסייע תמיד בפתרון בעיות והוא יכול להוות דוגמה כיצד צריך להתנהל! יישר כוח!

  יוסי סרנגה השומר מבצע את עבודתו בצורה נעימה, מקצועית ומאירת פנים. אין ספק שמגיעה לו יותר ממילה טובה על הדרך שבה פועל במסגרת תפקידו.

  אני רוצה לשבח את אלי ויבגי במשמרת ערב, הם פשוט צוות מדהים. עונים מהר לכל בקשה לעזרה ויותר מכל עושים הכל מהלב!

  אלי מנהל המשמרת הסביר לנו על דברים שחשוב שנשים לב בתור דיירים חדשים במגדל. שירות ברמה גובהה מאוד.

  טליה המהממת במגדל 2 נותנת שירות פשוט מדהים! לא נתקלתי הרבה זמן במישהי כזו והיא פשוט ברכה למקום. בבקשה אל תתנו לה ללכת לשום מקום אחר.

  יותר מכמה מילים טובות בקשר לטליה המהממת שבאמת תמיד נמצאת פה במגדל שלנו כדי לעזור בכל דבר. חשוב לציין שהיא גם נותנת את השירות היעיל ביותר עם חיוך. לא מובן מאליו.

  אני מרוצה מחן פקידת הלובי. כל הזמן מחייכת, נחמדה וסימפתית. נחמד לבוא

  amazing service by the duty manager Eli, we feel like home . every time we enter the building.

  אלמוג ומתן פקידי הלובי המקסימים והמקצועיים תמיד אדיבים ושירותיים והכל עם אכפתיות ורצינות שיא. תודה !

  חברת רעם בטחון מספקת שירותי אבטחה בקיבוץ נצר סירני החל משנת 2012. חברת רעם עומדת בסטנדרטים הגבוהים שאנו דורשים בקיבוץ בהצלחה ולשביעות רצוננו תוך שמירה על מקצועיות ורמת שירות גבוהה.

  מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

  המקצועיות שלנו, השקט שלך

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים
   דילוג לתוכן