מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

המקצועיות שלנו, השקט שלך

  חברת אבטחת אירועים – רעם בטחון בינלאומי

  אבטחת אירועים – מי צריך את זה?

  אירועים חוגגים נקודת ציון משמחת בחייו של אדם, או פשוט מחברים קבוצת אנשים יחד לערב של חגיגה ושמחה. לכן, כשמדובר באירועים, הכל צריך לתקתק כמו שעון. בדרך כלל, הכל מתוזמן, מוכן מראש ומתוכנן. כל הפרעה, קטנה או גדולה, יכולה להרוס השקעה של חודשים.

  לא צריך אירוע עם עשרות אלפי אורחים כדי להזדקק לאבטחה. למעשה, אבטחה יכולה להועיל כמעט לכל אירוע, מכל סוג ובכל מקום. אנחנו לא מדברים רק על הגנה מפני ניסיונות פיגועים וטרור, שבדרך כלל מאיימים על מקומות ציבוריים (אבל יכולים להגיע לכל מקום), אלא גם על ניסיונות גניבה, הטרדה או אפילו אירועי אלימות.

  בפועל, המאבטחים נמצאים שם כדי לוודא ששום דבר לא יוצא משליטה. באירועים אנשים נוטים להיות שמחים ואנרגטיים וכתוצאה מכך – לשתות לא מעט אלכוהול ולאבד את העכבות. חברת אבטחת אירועים מגינה על הלקוח בזמן האירוע שלו, אך יותר מכך, שומרת על תפקודו והתנהלותו התקינה של האירוע עצמו.

  חייב להיות מותאם אישית לאופי האירוע, גם כדי להיות אפקטיבי אבל גם כדי לחסוך לכם כסף. אירוע עם מאות אורחים ויותר צריך מערך אבטחה מעובה, אך אירוע קטן לא זקוק לאבטחה כבדה. חברת אבטחת אירועים צריכה לדעת להעריך את התרחישים הצפויים באמצעות נתונים ידועים מראש – כמה אורחים יהיו באירוע, איפה הוא יתקיים ומה סוג האוכלוסייה. אם מדובר בחתונה שקטה עם מעט אורחים בדרך כלל אין הרבה סיבה לדאגה. אם אנחנו מדברים על הופעת מוזיקה לנערים ונערות – המצב כבר שונה לגמרי.

  כיצד מתנהלת אבטחת אירועים?

  ראשית חברת האבטחה בודקת מה אופי האירוע, מה מספר המשתתפים ומה המיקום. לאחר שכלול הנתונים היא מעריכה מה גודל האבטחה הנדרש כדי להבטיח את התנהלותו התקינה של האירוע. מערך האבטחה יסרוק את מקום האירוע מראש ויבחן את כל הפרצות שדרכן יכולים להיכנס למקום אורחים שלא הוזמנו, גנבים או מטרידים.

  במידה ומדובר באירוע פרטי המאבטחים יקבלו לידיהם את רשימת המוזמנים כדי להישאר בבקרה ושליטה על האוכלוסייה הנמצאת באזור. במידת הצורך, ביום האירוע תיערך בדיקה מקדימה של המקום לאיתור חומרי נפץ.

  אם אתם מחפשים אבטחת אירועים, אתם יכולים להפסיק לחפש. אנו ברעם ביטחון מספקים שירותי אבטחת אירועים עם ניסיון של שנים ומאבטחים מיומנים. ברעם ביטחון נבנה עבורכם תכנית אבטחה מסודרת, שתתאים לצרכים שלכם ולא תחרוג מהם. אנחנו מתחייבים להעניק לכם שירות איכותי, מקצועי והוגן. כדי לקבל פרטים נוספים.

  בין לקוחותינו

  ממליצים עלינו

  פידבק חיובי על יוסי פקיד הלובי במגדל 2, הוא תמיד חיובי, שואל לשלומי, מסייע תמיד בפתרון בעיות והוא יכול להוות דוגמה כיצד צריך להתנהל! יישר כוח!

  יוסי סרנגה השומר מבצע את עבודתו בצורה נעימה, מקצועית ומאירת פנים. אין ספק שמגיעה לו יותר ממילה טובה על הדרך שבה פועל במסגרת תפקידו.

  אני רוצה לשבח את אלי ויבגי במשמרת ערב, הם פשוט צוות מדהים. עונים מהר לכל בקשה לעזרה ויותר מכל עושים הכל מהלב!

  אלי מנהל המשמרת הסביר לנו על דברים שחשוב שנשים לב בתור דיירים חדשים במגדל. שירות ברמה גובהה מאוד.

  טליה המהממת במגדל 2 נותנת שירות פשוט מדהים! לא נתקלתי הרבה זמן במישהי כזו והיא פשוט ברכה למקום. בבקשה אל תתנו לה ללכת לשום מקום אחר.

  יותר מכמה מילים טובות בקשר לטליה המהממת שבאמת תמיד נמצאת פה במגדל שלנו כדי לעזור בכל דבר. חשוב לציין שהיא גם נותנת את השירות היעיל ביותר עם חיוך. לא מובן מאליו.

  אני מרוצה מחן פקידת הלובי. כל הזמן מחייכת, נחמדה וסימפתית. נחמד לבוא

  amazing service by the duty manager Eli, we feel like home . every time we enter the building.

  אלמוג ומתן פקידי הלובי המקסימים והמקצועיים תמיד אדיבים ושירותיים והכל עם אכפתיות ורצינות שיא. תודה !

  חברת רעם בטחון מספקת שירותי אבטחה בקיבוץ נצר סירני החל משנת 2012. חברת רעם עומדת בסטנדרטים הגבוהים שאנו דורשים בקיבוץ בהצלחה ולשביעות רצוננו תוך שמירה על מקצועיות ורמת שירות גבוהה.

  מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

  המקצועיות שלנו, השקט שלך

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים
   דילוג לתוכן