מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

המקצועיות שלנו, השקט שלך

  אבטחת מרכזים מסחריים

  אבטחה איכותית של מרכזים מסחריים מצריכה אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום האבטחה, וזאת לאור המורכבות הרבה של המשימה. באבטחה מסוג זה, צורכי הביטחון אינם צריכים לבוא על חשבון תחושת הנינוחות של המבקרים במקום.

  חברת רעם ביטחון בעלת ניסיון רב שנים בתכנון ובניהול של מערכי אבטחה בקניונים ובמרכזים מסחריים. החברה זוכה במשך כל השנים לביקורות חיוביות ביותר בתחום זה מצד גופים ביטחוניים-ממלכתיים.

  יעילותו וכשירותו המקצועית של מערך האבטחה של החברה באים לידי ביטוי גם בפועל. מאבטחי רעם הצליחו, באמצעות יכולותיהם ועמידתם הקפדנית בנהלים שגובשו על-ידי החברה, למנוע כניסת מחבלים מפגעים שהתכוונו לבצע פיגוע בתוך מרכז מסחרי. בשל הבידוק הקפדני המפגעים לא הצליחו להיכנס למתחם המאובטח, ופנו לבצע את זממם בשטח חיצוני. כך נמנע אסון כבד בתוך המתחם שאובטח על-ידינו.

  בין לקוחותינו

  ממליצים עלינו

  פידבק חיובי על יוסי פקיד הלובי במגדל 2, הוא תמיד חיובי, שואל לשלומי, מסייע תמיד בפתרון בעיות והוא יכול להוות דוגמה כיצד צריך להתנהל! יישר כוח!

  יוסי סרנגה השומר מבצע את עבודתו בצורה נעימה, מקצועית ומאירת פנים. אין ספק שמגיעה לו יותר ממילה טובה על הדרך שבה פועל במסגרת תפקידו.

  אני רוצה לשבח את אלי ויבגי במשמרת ערב, הם פשוט צוות מדהים. עונים מהר לכל בקשה לעזרה ויותר מכל עושים הכל מהלב!

  אלי מנהל המשמרת הסביר לנו על דברים שחשוב שנשים לב בתור דיירים חדשים במגדל. שירות ברמה גובהה מאוד.

  טליה המהממת במגדל 2 נותנת שירות פשוט מדהים! לא נתקלתי הרבה זמן במישהי כזו והיא פשוט ברכה למקום. בבקשה אל תתנו לה ללכת לשום מקום אחר.

  יותר מכמה מילים טובות בקשר לטליה המהממת שבאמת תמיד נמצאת פה במגדל שלנו כדי לעזור בכל דבר. חשוב לציין שהיא גם נותנת את השירות היעיל ביותר עם חיוך. לא מובן מאליו.

  אני מרוצה מחן פקידת הלובי. כל הזמן מחייכת, נחמדה וסימפתית. נחמד לבוא

  amazing service by the duty manager Eli, we feel like home . every time we enter the building.

  אלמוג ומתן פקידי הלובי המקסימים והמקצועיים תמיד אדיבים ושירותיים והכל עם אכפתיות ורצינות שיא. תודה !

  חברת רעם בטחון מספקת שירותי אבטחה בקיבוץ נצר סירני החל משנת 2012. חברת רעם עומדת בסטנדרטים הגבוהים שאנו דורשים בקיבוץ בהצלחה ולשביעות רצוננו תוך שמירה על מקצועיות ורמת שירות גבוהה.

  מצטרפים לרעם ביטחון בינלאומי בע’’מ

  המקצועיות שלנו, השקט שלך

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים